KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15354279
nr 1535 4279
damporträtt, Kopia. Signerad. Olja på duk, 57x41 cm, yttermått inklusive ram: 61x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:32:48
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)